Nasze przedszkole zrodziło się z marzeń o najwyższej jakości edukacji i wychowaniu dzieci w wieku przedszkolnym.

Wierzymy, że tworząc w przedszkolu atmosferę akceptacji i zrozumienia, poprzez indywidualne podejście do każdego dziecka, ułatwimy dzieciom start w edukację szkolną.

Kompozycja Radości

Pragniemy nie tylko edukować dzieci, ale również je wychowywać, uczyć współpracy z innymi członkami grupy oraz stymulować ich harmonijny oraz wszechstronny rozwój w sferze intelektualnej, emocjonalnej i społecznej.

Dlaczego my:

 • zapewniamy indywidualne podejście sprzyjające pełnej adaptacji dziecka w przedszkolu,
 • codzienne zajęcia z języka angielskiego,
 • nowoczesne metody nauczania,
 • wykwalifikowana kadra ukierunkowana na indywidualne potrzeby każdego podopiecznego,
 • dobra lokalizacja przedszkola, 
 • nowoczesne sale wyposażone w zabawki edukacyjne, rozwijające wyobraźnię oraz zachęcające do twórczego myślenia,
 • bogata baza dydaktyczno materiałowa,
 • gimnastyka podstawowa przy akompaniamencie różnych instrumentów,
 • gimnastyka korekcyjna pod okiem specjalistów/ fizykoterapeutów,
 • dzieci z pasją badają otaczający je świat i zdobywają codziennie nową wiedzę,
 • działalność diagnostyczna rozwoju i podjęcia wczesnej interwencji specjalistycznej, w tym pedagogicznej, logopedycznej oraz nadzór specjalistów czuwających nad prawidłową postawą oraz koordynacją ruchową dzieci,

Kadra:

Naszą kadrę pedagogiczną tworzą młode i energiczne osoby, które z pasją i zaangażowaniem towarzyszą dzieciom w podejmowaniu prób odkrywania świata, który ich otacza, i który same współtworzą. Świat, w którym dzieci będą czuły się bezpiecznie, a odpowiednio zachęcone i ukierunkowane, będą odkrywać pełnią radości i dociekliwości jego tajemnice. Każdego dnia z entuzjazmem i pomysłowością uczą, wyjaśniają, inspirują, jednocześnie pozostawiając przestrzeń na odkrycia i własną twórczość dzieci.

Kadra przedszkola Kompozycja Radości to zespół wykwalifikowanych i przygotowanych do pracy z małymi dziećmi najlepszych pedagogów. Realizując program przedszkola korzystają oni z nowoczesnych metod pedagogiki, ale także sięgają po autorskie pomysły. Nauczyciele naszego przedszkola pracują z wielkim zaangażowaniem, dbają o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków, otaczają podopiecznych troską, ciepłem i uśmiechem. Nasza kadra to również Panie, które mają długoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

Cały personel publicznego Przedszkola Kompozycja Radości ukierunkowany jest na rozwijanie w dziecku jego indywidualnych predyspozycji tak, aby w dorosłym życiu potrafiło w sposób odważny i kreatywny tworzyć i poznawać przestrzeń, w której żyje.


Nasze wnętrza

Przedszkole mieści się na parterze nowoczesnego budynku. Nasz teren jest w pełni ogrodzony z niezależnym wejściem. Nasza placówka, położona z dala od gwaru głównych ulic, w otoczeniu drzew jest wprost wymarzonym miejscem dla rodziców i dzieci rozpoczynających swoją przygodę z przedszkolem.

Przedszkole posiada dwie sale o powierzchni 66 m². Przestronne, estetyczne sale zabaw, pomalowane są na jasne, pastelowe kolory, co stwarza atmosferę domowego ciepła i komfortu. Wszystkie sale zabaw wyposażone są w atestowane meble, kąciki zabaw tematycznych, kąciki wypoczynkowe. Dzieci mają do dyspozycji wiele zabawek, pobudzających różnorodne sfery aktywności a przestrzeń w salach sprzyja podejmowaniu przez dzieci najróżniejszych zabaw z ich wykorzystaniem. Każda z sal dysponuje bezpośrednim wejściem do łazienki przystosowanej odpowiednio do wieku dzieci.

Przedszkole spełnia wszystkie normy i przepisy krajowego sanepidu oraz wytyczne przeciwpożarowe, które gwarantują naszym dzieciom bezpieczne i higieniczne warunki do zabawy i nauki. Obiekt wyposażony jest w czujki dymu.

Cały obiekt jest strzeżony i monitorowany. Wszystkie urządzenia, meble, zabawki, pomoce dydaktyczne znajdujące się w przedszkolu posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty według wymogów CE.